• uzaylıyla karşılaşınca sorulacak ilk soru

  34.
  daha yeryüzüne yeni inen bi uzaylıya, hangar 18 i bilirmisin kardeş ?
  ... mechanix
 • orijinalinden güzel olan cover lar

  228.
  dream theater - money derim kesinlikle, o ne bass mak tır be myung abim.
  ... mechanix
 • imex

  4.
  büyük akneler içinde acayip etkili olan krem, fondoten renginde olması yanıltıcı olabilir çünkü cilt rengiyle mutlak farklılık gösteriyor. . . ancak sürdükten on dakika sonra bütün irinin akmasını sağlaması sayesinde bu derde deva olur. . .
  9 ... mechanix
 • sıfır km

  9.
  dream theater ın Türkiye şubesi diyebileceğimiz fakat hakikaten Türkçe iş yapan harika grup. . . tebrikler diyorum, her sabah santral garaj * - görükle kampüsü * arası yolculuklarda süper oluyo dinlemesi . . . ellerinize sağlık volkan öktem , ant şimşek , levent yüksel. . .
  ... mechanix
 • askerdeki sevgilisini aldatan kız

  21.
  böylesine ruhlu dengesizlere verilecek çok iyi bir ders vardır (eğer ilişki uzun vadeliyse), eğer askerdeki genç kardeşimiz aldatıldığını öğrenirse bozuntuya vermemesi gerekir, döndüğü zaman tüm olaylara kaldığı yerden devam eder, hatta malum gencimiz ilişkiyi harika bi hale getirir, malum kevaşe de gencimizi avucuna aldığını düşündüğü anda gencimiz kevaşe yi çok önemli birşey konuşma vaadiyle bi akşam yemeğine davet eder (kevaşe evlenme teklifi gibisinden oltaya gelir) belirli bi saatte verdiği randevuya geç kalan genç kardeşimiz yeni kızarkadaşıyla katılır ve kevaşe arkadaşta hayatı boyunca unutamayacağı bir dumura uğratılır. . .
  1 ... mechanix
 • altıncı nesil yazarlar dayanışma teşkilatı

  7.
  bir kaç pire uğruna yorgan yakma gereksinimi görmeyen teşkilattır. . .
  ... mechanix
 • hak ettiği değeri görememiş şarkıcılar

  3.
  fatih erdemci ve gökhan semiz diyebilirim. . . fatih erdemci hala ortalıklarda olmasına rağmen hala bi çok kişi tarafından sevilmez ama sesi çok etkileyici. . . gökhan semiz ise müziğe bir thrash metal grubuyla başlamış ama grup vitamin le süksesini yapmış fakat öldükten sonra değeri kat kat daha fazla anlaşılmıştır. . . keşke gerekli insanlara gereken değerler gerektiği zamanlarda verilse. . .
  1 ... mechanix
 • baba

  307.
  Manowar olan için buyrun sözlerinide kopi peyst :

  Beni küçükken
  Elimden tuttun
  Baba, bil isterim
  Şimdi anladım

  Suçtan hakkı böldün
  Örnek oldun
  Verdiğin bağış
  Hepten üstün

  Beni hiç kırmadın
  Güçlendirdin
  Yanlışım da olsa
  Hatam olsa

  Hem sevinir, hem
  Savaşırdık
  Sen yine bilirdin
  Doğru olan sen

  Benimlesin
  Sözlerimde
  Geçen zaman
  Günün her vaktinde
  Var olmam
  Senin sayende

  Bizlere yaşadın
  Simdiye dek
  O sağlam ellerin
  Toprağı işletir
  O sağlam ellerin
  Almayıp verir
  Senin sayende
  Hayatı tanıdım

  Benimlesin
  Sözlerimde
  Geçen zaman
  Günün her vaktinde
  Var olmam
  Senin sayende

  Baba, ben ve sen
  Biliriz ki
  Bana dedigin her söz doğru
  2 ... mechanix
 • father

  7.
  manowar grubunun temmuz ayında çıkan "thunder in the sky" dan mükemmel bir slow, şarkının tam onaltı dilde çevirisi var ve bunların içinde Türkçe de var. . . Türkçe sini dinlemek için buyrun burdan yakınız. . .

  https://video.uludagsozluk.com/v/baba-11011/

  ... mechanix
 • baba

  306.
  manowar ın temmuz da çıkan single ı "thunder in the sky" 2.cd den hoş parça. . . Evet "Türkçe" hemde gayet tatlı bi Türkçeyle. . . dinlemek isteyenler için

  https://video.uludagsozluk.com/v/baba-11011/

  2 ... mechanix
 • hareketli olup ağlatan şarkılar

  146.
  dream theater - metropolis

  https://video.uludagsozluk.com/v/hareketli-olup-ağlatan-şarkılar-11010/  lan biz neden yapamayız böylesini dedirterek ağlatır, hemde hüngür hüngür. . .
  ... mechanix
 • megan fox

  40.
  afet, taş ve bilimum asılıcı sözler takılabilecek, dünya harikalarındanda sayılabilecek hatun. . .

  meraklısına:
  http://img132.imageshack....anfoxnetnudejenniferw.jpg
  2 -1 ... mechanix
 • seni seviyorum diye haykırmak istemek

  6.
  kesinlikle uzak durulması gereken eylem. . . karşıdaki sevgilinin bitaraflarının ay a ulaşmasını sağlar, ardından pişman olursunuz, ama üzülmeyin, sizin alenen sevginizi haykırdığınız kişiye bakacak kişilik tipi sınırlıdır * . . . eninde sonunda arayacaktır sizi. . .
  ... mechanix
 • cinayet işlemeye yardımcı şarkılar

  8.
  eğer öldürülecek kişi sevgili kişisiyse ;
  megadeth - in my darkest hour

  eğer ateşle bi cinayet düşünülürsede ;

  coal chamber - sway
  ... mechanix
 • annenin işe yaramaz deyip attığı hayati nesneler

  84.
  beş adet ibanez dsc05ll ara kablo, bir adet 9 çıkışlı pedal adaptörü * * , bir adet elixir 0.11 tel takımı. . .
  2 ... mechanix
 • kıskanmayan sevgili

  57.
  birlikte 1 seneyi geçirmişsinizdir, herşey o kadar sağlam, o kadar güzel ilerlemektedirki size bakan herkes kıskanır. 1sene dolmuştur, 5harfli sevgili kişisi genlerinden mi cinsiyet yapısındanmıdır bilinmez, hiçbirşey yokken sıkıldığını söyler, neden filan olursunuz haliyle, biraz daha serbest kalmak istediğini söyler. . . bunun da birçok hali gibi gelip geçici olmasını tahmin edip, olur dersiniz. . . kıskançlık kalmamıştır, birden bitirmişsinizdir. . .
  belki biçok kişi, bunun iyi bişey olduğunu düşünür ama geçen her zaman sahiplenme duygunuzu biraz daha körüklemiştir. . . mevcut olan bu duygu artık psikopatlıktanmıdır nedir, bir nevi kıskanılma ve kıskanma halini almıştır. . . gerçektende sözü geçen 5harfli, geçen 5 ay boyunca bundan hoşlandığını belirtir, ama bir gün. . .
  bence yapılması gereken şey böyle bi olay yaşanacaksa dahi baştan halledilmeli, birçok şey yoluna girdikten sonra bu tür şeyleri karşınızdaki kişiye * aktarırsanız eğer, artık hayatından çıkmışsınız demektir. . .
  *
  *&*
  ... mechanix
 • shawn drover

  2.
  ddrum kullanan megadeth e torpille girdiği sanılan ama geçen zamanın ardından glen in mi onun torpiliyle gruba girdiği tartışılan mükemmel davulcu. ayrıca çalış stili farklıdır (sol el hi-hat, sağ el trampet). Nick Menza y la kıyaslamak bence gereksiz çünkü en basiti bu adamdan bi rust in peace introsu çıkmamıştır. united abominations ta dinlediğimiz kadarıyla bir megadeth elemanı ve yeni albümün ilk yayınlanan şarkısı "headcrusher" da da dinlenecek üzere pek bi yardırmış gibi hadi hayırlısı...

  edit : tükürdüğümü yalamak gibi birşey yapmak zorundayım, stilini beğensem de tonları nı hiç yakıştıramadım yeni albüme (bkz: endgame)

  edit2: yine yalıyorum tükürdüğümü ama paso twin adamın işi dışında pek bir atraksiyonu yok maalesef. ama ne diyoruz her zamanki gibi "vardır dave mustaine'imizin bir bildiği"
  ... mechanix
 • aldatmak icin varolan sebepler

  ?.
  senden gizli dümen çevirdiğini öğrenmek ve 'bundan daha iyisi' ni buldum diyebilmek. . .
  * *
  ... mechanix
 • iğrenç espriler

  1935.
  a: dertli adamın biri 10.kattan atlamış ölmüş bunu görüp dertlenen diğer elemanda çıkmış 13.kattan atlamış ölmemiş. neden sence?
  b: höö. . . çimlere mi düşmüş?
  a: olm 'ölenle ölünmez' de ondan. . .
  *
  ... mechanix
 • günün tek cümlelik özeti

  211.
  yine 'güven' im ve özverim boşa çıktı . . .
  5 ... mechanix
 • yeni şeyler getiriyorum