• baba

  303.
  manowar ın temmuz da çıkan single ı "thunder in the sky" 2.cd den hoş parça. . . Evet "Türkçe" hemde gayet tatlı bi Türkçeyle. . . dinlemek isteyenler için

  https://video.uludagsozluk.com/v/baba-11011/

  2 ... mechanix
 • hareketli olup ağlatan şarkılar

  146.
  dream theater - metropolis

  https://video.uludagsozluk.com/v/hareketli-olup-ağlatan-şarkılar-11010/  lan biz neden yapamayız böylesini dedirterek ağlatır, hemde hüngür hüngür. . .
  ... mechanix
 • megan fox

  40.
  afet, taş ve bilimum asılıcı sözler takılabilecek, dünya harikalarındanda sayılabilecek hatun. . .

  meraklısına:
  http://img132.imageshack....anfoxnetnudejenniferw.jpg
  2 -1 ... mechanix
 • seni seviyorum diye haykırmak istemek

  6.
  kesinlikle uzak durulması gereken eylem. . . karşıdaki sevgilinin bitaraflarının ay a ulaşmasını sağlar, ardından pişman olursunuz, ama üzülmeyin, sizin alenen sevginizi haykırdığınız kişiye bakacak kişilik tipi sınırlıdır * . . . eninde sonunda arayacaktır sizi. . .
  ... mechanix
 • cinayet işlemeye yardımcı şarkılar

  8.
  eğer öldürülecek kişi sevgili kişisiyse ;
  megadeth - in my darkest hour

  eğer ateşle bi cinayet düşünülürsede ;

  coal chamber - sway
  ... mechanix
 • annenin işe yaramaz deyip attığı hayati nesneler

  84.
  beş adet ibanez dsc05ll ara kablo, bir adet 9 çıkışlı pedal adaptörü * * , bir adet elixir 0.11 tel takımı. . .
  2 ... mechanix
 • kıskanmayan sevgili

  57.
  birlikte 1 seneyi geçirmişsinizdir, herşey o kadar sağlam, o kadar güzel ilerlemektedirki size bakan herkes kıskanır. 1sene dolmuştur, 5harfli sevgili kişisi genlerinden mi cinsiyet yapısındanmıdır bilinmez, hiçbirşey yokken sıkıldığını söyler, neden filan olursunuz haliyle, biraz daha serbest kalmak istediğini söyler. . . bunun da birçok hali gibi gelip geçici olmasını tahmin edip, olur dersiniz. . . kıskançlık kalmamıştır, birden bitirmişsinizdir. . .
  belki biçok kişi, bunun iyi bişey olduğunu düşünür ama geçen her zaman sahiplenme duygunuzu biraz daha körüklemiştir. . . mevcut olan bu duygu artık psikopatlıktanmıdır nedir, bir nevi kıskanılma ve kıskanma halini almıştır. . . gerçektende sözü geçen 5harfli, geçen 5 ay boyunca bundan hoşlandığını belirtir, ama bir gün. . .
  bence yapılması gereken şey böyle bi olay yaşanacaksa dahi baştan halledilmeli, birçok şey yoluna girdikten sonra bu tür şeyleri karşınızdaki kişiye * aktarırsanız eğer, artık hayatından çıkmışsınız demektir. . .
  *
  *&*
  ... mechanix
 • shawn drover

  2.
  ddrum kullanan megadeth e torpille girdiği sanılan ama geçen zamanın ardından glen in mi onun torpiliyle gruba girdiği tartışılan mükemmel davulcu. ayrıca çalış stili farklıdır (sol el hi-hat, sağ el trampet). Nick Menza y la kıyaslamak bence gereksiz çünkü en basiti bu adamdan bi rust in peace introsu çıkmamıştır. united abominations ta dinlediğimiz kadarıyla bir megadeth elemanı ve yeni albümün ilk yayınlanan şarkısı "headcrusher" da da dinlenecek üzere pek bi yardırmış gibi hadi hayırlısı...

  edit : tükürdüğümü yalamak gibi birşey yapmak zorundayım, stilini beğensem de tonları nı hiç yakıştıramadım yeni albüme (bkz: endgame)

  edit2: yine yalıyorum tükürdüğümü ama paso twin adamın işi dışında pek bir atraksiyonu yok maalesef. ama ne diyoruz her zamanki gibi "vardır dave mustaine'imizin bir bildiği"
  ... mechanix
 • aldatmak icin varolan sebepler

  ?.
  senden gizli dümen çevirdiğini öğrenmek ve 'bundan daha iyisi' ni buldum diyebilmek. . .
  * *
  ... mechanix
 • iğrenç espriler

  1918.
  a: dertli adamın biri 10.kattan atlamış ölmüş bunu görüp dertlenen diğer elemanda çıkmış 13.kattan atlamış ölmemiş. neden sence?
  b: höö. . . çimlere mi düşmüş?
  a: olm 'ölenle ölünmez' de ondan. . .
  *
  ... mechanix
 • günün tek cümlelik özeti

  211.
  yine 'güven' im ve özverim boşa çıktı . . .
  5 ... mechanix
 • alıp götüren şarkılar

  184.
  benim fikrimce :

  hayattan sıkılırsanız
  dream theater - 'another day'

  bir kız için gitmek isterseniz
  megadeth - in my darkest hour

  gerçi bu son dediğimi yapacak olursak dönüşümüz muhteşem olur ama. . .
  ... mechanix
 • cehennemde çalabilecek şarkılar

  44.
  I lost my mind, I lost all my money
  I lost my life to the killing road. . .

  diyerekten :

  megadeth - the killing road çaldırabilirm mesela . . .
  2 ... mechanix
 • yabancı şarkılarda geçen mükemmel sözler

  16.
  movin on is a simple thing
  what it leaves behind is hard
  you know the sleeping feel no more pain
  and the living
  are scarred . . .

  bkz:
  devam etmek basit bir şeydir
  geride bırakılanlardir zor olan,
  bilirsin ki uyuyanlar acı duymaz
  yaşayanlardır korkan . . .

  megadeth - a tout le monde
  1 ... mechanix
 • kişinin büyüdügünü anladıgı anlar

  38.
  bir kız arkadaş bulmuş (evlenilecek gibi görülen ancak eğlenebilecek olan), aileyle mokoko durumuna girmiş, bütün arkadaşlar fos tan muhabbetler yaşamaktasınızdır. . . Gözlerinizi bi açarsınız yanlızsınız. . . 2-3 sene öncesine bakıp iç geçirisiniz, cebinize her gün konan harçlıklar, naber? diye soran samimi arkadaşlarınız, masum bi öpücüğüyle kanınızı kaynatan kız arkadaşınız bütün düşünceler gelir geçer film şeridi gibi. . . bakarsınız, düşünürsünüz "keşke hiç büyümeseydim diye. . . işte bu an çok acıtır canınızı, bir süreliğine her yönden göçük olacağınız zamanlar gelmiştir. . . ama ne yazıkki geriye dönüşü yoktur. . .
  ... mechanix
 • chris broderick

  6.
  7 telli gitardan şaşmayan megadeth in hayvan ötesi gitaristi *. . . megadeth e yeni bir kan olmuştur ancak ne yalan söyleyeyim bir marty kadar olamamıştır zannımca. . . geri vokal konusundada aşmış bir adamdır blood on the water daki sleepwalker ve trust ta barizce görülebilir. . . severiz kendisini. . .
  2 ... mechanix
 • jackson

  37.
  kv-1 custom solak bir modeline sahip olduğum çok sert bi gitar. klavye rahatlığı bakımından neredeyse bütün gitarların eline verebilitesi olan harika, muhteşem aletler...

  edit : kendisini satmış bulunmaktayız. ancak jackson kelly yolda... o yüzden ağlamayacağım sözlük.
  ... mechanix
 • ibanez

  64.
  salamda polonez, gitarda ibanez mantalitesiyle yola çıkarak söylüyorum ki ; evet geniş bi ton yelpazesi olmayabilir çünkü standart modellerin çoğunda bridge * manyetikleri humbucker dır. humbucker manyetiklerden bir çok gitarist iyi bir clean ton alamaz ancak gitarın bu manyetiğine yapacağınız bir switch modifiyesiyle gayet güzel clean& crunch tonlarda alınabilir. . . şu an endonezya bi rg370dxl kullanmaktayım, 4 seneden beri birçok konserde, kayıtta kullandım ve hiçbirindede beni yarıyolda bırakmadı. . .

  edit : illaki stratocaster & telecaster diyorsanız ve elinizde bir ibanez varsa (model ne olursa olsun), bridge humbucker konumunda iken volume pot unu çok az açın, hoş bi overdrive ile amfiyi köklediğinizde ise stratocaster & telecaster tonuna yaklaşabilirsiniz. . .
  ... mechanix
 • uludağ sözlük ün abazaların sözlüğü haline gelmesi

  11.
  sözlükte yeni yeni bulunmama rağmen, her "bugün" ü tıkladığımda karşıma çıkmasından rahatsız olduğum topluluk. . . tamam özgürüz dedik bi kaç başlığa yazdık ama abartmaya gerek yok. . .
  ... mechanix
 • kızların en çok hoşlandığı şey

  11.
  yaşadıklarımdan edindiğim tecrübe ile gözlerinin içine bakılarak söylenen bir wasting love * dır . . .
  2 ... mechanix
 • yeni şeyler getiriyorum